Описание
Мобильная связь!
«Київстар» — національний оператор мобільного зв’язку. Наша задача полягає в тому, щоб надавати можливість якісного, надійного і доступного мобільного зв’язку якомога більшій кількості людей в України.
Ми уважно прислуховуємось до того, що наші споживачі та суспільство в цілому очікують від нашої компанії. Ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб відповідати цим очікуванням, що знайшли своє відображення в місії та цінностях компанії. Ці поняття допомагають нам чітко сформулювати та пояснити всім те, до чого ми прагнемо, як ми досягаємо поставленої мети і якими принципами ми керуємось при виконанні задач, що стоять перед нами.
Вся робота нашої компанії спрямована саме на те, щоб об’єднувати людей, допомогати їм зрозуміти один одного, бути ближчими один до одного, вирішувати всі насущні питання особистого та ділового життя.
Історія компанії
Зародження мобільного зв'язку в Україні 1992 – 1996 рр.
11 листопада 1992 року – Печерський райвиконком Києва реєструє спільне україно-германо-датсько-голандське підприємство UMC, компанія отримує ліцензію на мобільний зв'язок і частоти.
Кінець 1992 року – новостворений мобільний оператор здійснює поставку до України першого комутатора і 6 базових станцій виробництва Nokia (Фінляндія) для розгортання мережі стандарту NMT-450i у Києві.
У січні 1993 року – на роботу в UMC прийнято перших 7 технічних співробітників, яких відправляють на стажування до Фінляндії вчитися вмонтовувати комутаційне устаткування Nokia.
1 липня 1993 року – компанія UMC запускає першу в Україні мережу стільникового зв'язку аналогового стандарту NMT. Перший дзвінок робить перший Президент України Леонід Кравчук – телефонує Послу України в Німечиині Івану Піскову.
1994 рік – послуги мобільного зв'язку стають доступними у Харкові, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Сімферополі та Севастополі.
Кінець 1995 року – мобільним зв'язком охоплено 12 обласних центрів країни, кількість абонентів UMC досягає 14 тис. чоловік.
1996 рік – компанія покриває мережею NMT усі обласні центри України. Всього, на кінець року, послуги UMC стають доступними у 93 містах і на 4 тис. км. основних автомагістралей. Мережа стандарту NMT охоплює територію, на якій проживає 42% населення України (більше 20 млн. чоловік).
1996 рік – загальна кількість абонентів – 30 тис.
Ера GSM – 1997-2000 рр.
1 вересня 1997 року – ще до старту GSM, відбувається знакова подія для українського ринку: UMC вперше в Україні вводить автоматичний роумінг з Росією у стандарті NMT-450i, уклавши відповідну угоду з оператором "Московская сотовая связь", і Швейцарією у стандарті GSM-900 через компанію Swisscom.
Вересень 1997 року – UMC запускає мережу стандарту GSM-900 в Києві. У грудні нова мережа стартує в Одесі.
Березень 1999 року – одразу в 10 містах України починаються продажі передплаченої послуги під торговою маркою SIM-SIM від UMC. На кінець року, SIM-SIM приносить UMC 58 тис. нових абонентів.
Літом 1999 року – UMC виходить у всесвітню павутину – Інтернет. Компанія пропонує інформацію про себе відразу на двох сайтах: корпоративному www.umc.com.ua і сайті передплачених послуг мобільного зв'язку www.sim-sim.com.
Жовтень 1999 року – UMC спільно з банком "Аваль" презентує перший на ринку картковий проект – UMC-VISA-AVAL. Абоненти UMC отримують можливість пільгового оформлення пластикових карт міжнародної платіжної системи VISA в "Авалі", за допомогою яких спрощується оплата рахунків за мобільний зв'язок.
Грудень 1999 року – UMC починає надавати послуги мобільного зв'язку в київському метрополітені. Компанія розгортає мережу на 2 станціях пересадки: "Хрещатик" і "Майдан Незалежності".
1999 рік – UMC продовжує розвиток регіональної мережі мобільного зв'язку, охопивши 200 населених пунктів і 7,5 тис. км. автотрас. Компанія першою на ринку вводить Контрольний центр для мереж GSM і NMT, який дозволяє відстежувати їхню роботу!
ян